Сегодня день Рождения у Милорада Додика, члена президиума БиГ от сербского народа!! 

Сегодня день Рождения у Милорада Додика, члена президиума БиГ от сербского народа!!

Дорогой Милорад! Вы - надежда Матери Сербии на возрождение. Вы единственный из всех Балканских и Европейских политиков, кто по-настоящему, а не на словах, борется за её будущее, и на кого с надеждой смотрит Вся Сербия! Вы единственный, кто стоит на пути коварных планов наших общих врагов, которые с помощью предателей и разного рода перевёртышей хотят превратить Республику Сербскую в бесправную колонию под внешним антисербским протекторатом и обманом втягивают в НАТО - в эту противоестественную для гордого сербского народа организацию. Вы - несгибаемый лидер, всею душой радеющий за свой народ, самоотверженно и бесстрашно сражающийся за Правду.
Пусть Господь убережет и хранит вас от капканов и ловушек, которые ставят вам двуличные «друзья» и коварные враги, пусть осветит вам путь, по которому вы идёте к своей мечте, по молитвам Святителя Николая Сербского!

 

Данас је рођендан Милорада Додика - члана Предсједништва БиХ од српског народа !!

Драги Милорад! Ви сте нада мајке Србије за поновно рођење. Ви сте једини од свих балканских и европских политичара који се истински, не ријечима, бори за своју будућност и на кога цијела Србија гледа с надом! Ви сте једини стојите на путу подмуклих планова наших заједничких непријатеља који уз помоћ издајника желе да Републику Српску претворе у немоћну колонију под спољним антисрпским протекторатом и преваром се привлаче у НАТО. Ви сте непоколебљиви вођа свим срцем бринете за своj народ, несебично и неустрашиво се борете за Истину.
Нека вас Господ спаси и сачува од трапова и замка које вам стављају у дволичне "пријатеље" и подмукле непријатеље, да jе освешта ваш пут на који идете у свој сан и чува вас кроз молитве Светог Николе Српског!!!

https://www.rtrs.tv